trak® Xchange MU

Menu

Bannery reklamowe

-
-
-
-
-
-

Treść strony

trak® Xchange MU

Nakładka na wózek paletowy do manualnej bocznej wymiany baterii trak® Xchange MU w połączeniu z ręcznym wózkiem paletowym jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy eksploatują do 10 sztuk baterii (maksymalna masa łączna baterii, wózka i ładunku: 450 kg). Natomiast w połączeniu z elektrycznym wózkiem paletowym możliwa jest wymiana baterii o wadze wynoszącej nawet 2.500 kg.

W obu typach wózków możliwe jest dopasowanie wysokości łoża rolkowego nakładki trak® Xchange MU do wysokości łoża bateryjnego znajdującego w wózku. Dzięki temu system doskonale sprawdza się w obsłudze pojazdów z boczną wymianą baterii (łoże rolkowe w wózku). Urządzenie do ręcznej wymiany baterii wyposażone jest w przekładnię redukującą nakład siły fizycznej podczas wciągania baterii na łoże rolkowe MU. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas transportu baterii urządzenie wyposażone zostało w odpowiednią blokadę.

  • Liczba eksploatowanych baterii:

- do 10 baterii

  • Obszary zastosowań:

- praca z małym obciążeniem 

- praca normalna

  • Całkowity czas wymiany baterii:

- około 6 minut

  • Stopień wysiłku fizycznego:

- niski

  • Typ baterii:

- System idealny w przypadku baterii z wózkiem o masie łącznej do 450 kg lub do 2500 kg, w zależności od typu wózka paletowego, na którym zainstalowano nakładkę MU

  • Typ pojazdu:

- zaprojektowany specjalnie dla pojazdów elektrycznych z możliwą boczną wymianą baterii (dopasowanie wysokości nakładki do poziomu baterii)

  • Wymagana powierzchnia:

- praca w zdecentralizowanych stacjach ładowania

 

Copyright Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13
62-023 Żerniki k. Poznania
info@hoppecke.pl, tel. +48 61 646 5000, Fax. +48 61 646 5001

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy - KRS: 54800
NIP: 886-001-58-67, REGON: 010111430