trak monitor

Menu

Bannery reklamowe

-
-
-
-
-
-

Treść strony

trak® monitor

Rynek szybko ewoluuje, a silna konkurencja wymaga od Państwa Firmy nieustannej gotowości, by pewnie i ekonomicznie przetransportować dany towar z punktu A do punktu B, by go odpowiednio magazynować lub komisjonować.

Bateria trakcyjna, jako jedyne źródło energii pojazdów elektrycznych musi być zawsze w pełni naładowana, tak by gwarantowała nieustanne zasilanie pojazdu w pracy jedno oraz wielozmianowej, jak też w 24. godzinnym cyklu pracy pojazdu.

Kierujący pojazdami posiadają zwykle niewielką wiedzę na temat prawidłowego sposobu użytkowania baterii. Zwłaszcza praca wielozmianowa wymaga właściwego i odpowiedniego obchodzenia się z bateriami w stacji ładowania. Czy wyjęta ze stacji bateria jest już całkowicie naładowana i w pełni gotowa do użycia czy może cykl ładowania nadal trwa, a bateria nie osiągnęła jeszcze swojej całkowitej pojemności?

System nadzoru procesu ładowania HOPPECKE trak® monitor daje Państwu optymalną i niezawodną odpowiedź.

Dzięki systemowi trak®monitor  nasz Klient posiada możliwość pełnej kontroli całej floty zasilającej pracujące u Niego wózki widłowe. Zlokalizowanie prostownika, który uległ awarii to kwestia kliknięcia klawiszem myszy komputerowej. Monitoring sprawia, iż baterie są zużywane równomiernie i nie ma możliwości pobrania którejkolwiek poza kolejnością ustaloną przez system kolejkowania. To trak®monitor określa Operatorowi, która bateria powinna być pobrana jako następna. Jednak najistotniejszą zaletą systemu jest fakt, że dzięki jego działaniu pomożemy Państwu zoptymalizować flotę baterii co przekłada się na wymierne oszczędności inwestycyjne.

 

Copyright Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13
62-023 Żerniki k. Poznania
info@hoppecke.pl, tel. +48 61 646 5000, Fax. +48 61 646 5001

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy - KRS: 54800
NIP: 886-001-58-67, REGON: 010111430