Menu

Bannery reklamowe

Treść strony

sun powerpack premium Li-IOn

Nowy typ baterii dla rynku OZE

Hoppecke wprowadza na rynek kolejny magazyn energii dla przydomowych instalacji produkujących energię z odnawialnych źródeł takich jak słońce czy wiatr. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej parametry nowego typu baterii oferują kilkukrotnie lepsze parametry użytkowe w stosunku do baterii ołowiowo-kwasowych. Nowy produkt nazywa się sun.powerpack.premium. Podstawowe 2 typy modułów posiadają pojemność 5kWh i 7,5kWh. Ze względu na możliwość łączenia do 4 modułów równolegle można zbudować magazyn energii maksymalnej wielkości 30kWh. Pozostałem parametry:

- nominalne napięcie: 51,2V

- maksymalnie 7000 cykli przy rozładowaniu do 80%

- zakres temperatur pracy: 0C do 45C

- sprawność ładowania: do 98%

- klasa obudowy: IP21

- bateria nie wymaga wentylacji

- kompaktowa obudowa – zaoszczędza miejsce instalacji.

Na dostarczane zestawy udzielamy 5-letniej gwarancji. Zestawy są wyposażone w zintegrowanych system zarządzania bezpieczeństwem baterii oraz komunikacji z urządzeniem ładującym przez interfejs CAN. Magazynowanie energii jeszcze nigdy nie było tak proste.

W ofercie nadal pozostają magazyny energii sun.powerpack.classic oparte o typy baterii ołowiowo-kwasowych. Takie zestawy są oparte na bateriach AGM i żelowych. Osobno projektujemy magazyny oparte na bateriach klasycznych. Hoppecke od wielu lat produkuje takie zestawy. Są bardzo popularne i często wykorzystywane przez indywidulanych odbiorców. Do tej pory Hoppecke sprzedało już 5000 takich zestawów stając się liderem na rynku producentów przydomowych magazynów energii. Dzięki naszym rozwiązaniom można efektywnie wykorzystać energię wyprodukowaną w systemach fotowoltaicznych. Polecamy naszą stronę internetową poświęconą OZE. Aby do niej przejść proszę kliknąć tutaj.

Copyright Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13
62-023 Żerniki k. Poznania
info@hoppecke.pl, tel. +48 61 646 5000, Fax. +48 61 646 5001

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy - KRS: 54800
NIP: 886-001-58-67, REGON: 010111430